Гаряча лінія

Крафтова революція триває!

Вже втретє пивовари України та інших країн зберуться на черговий Форум пивоварів і рестораторів. Міжнародне зібрання професіоналів-броварів відбудеться 6-7 квітня в Києві, де процеси крафтової революції проходять найбільш активно. Основна тема для обговорення залишається незмінною: «Пивоварня як успішний бізнес. Нові тенденції у крафтовому пивоварінні».

Цьогоріч Міжнародний форум пивоварів та рестораторів відбудеться в найкращому конференц-залі столичного готелю «Братислава». Організатори форуму — міжнародний інформаційно-видавничий проект «Технології та Інновації» і новостворений спеціалізований журнал «ПИВО. Технології та Інновації» — очікують зібрати до 200 українських пивоварів і рестораторів для розмови про шляхи розвитку пивоварної галузі. Більше інформації шукайте на сайті організатора.

У межах заходу представники генерального юридичного партнера форуму — патентно-правової фірми «Пахаренко і партнери» — проведуть круглий стіл «Як відкрити малу пивоварню і не порушити закон». Розвиваючи тему двох попередніх круглих столів та зважаючи на побажання учасників, доповідачі висвітлять практичні аспекти відкриття та функціонування пивоварень-ресторанів, охорони й захисту прав інтелектуальної власності, спрямовані на збереження й збільшення економічних і творчих інвестицій рестораторів та пивоварів. Серед іншого, учасники заходу зможуть дізнатись про:
— юридичні аспекти відкриття міні-пивоварень при ресторанах (поради юриста-практика);
— перспективи захисту нового пивного бренда при виході на ринок;
— торговельні марки і географічні зазначення як інструмент просування пивного бренда;
— вибір торговельної марки і особливості отримання правової охорони (на що звернути увагу);
— паразитичні товари: чого не варто робити при оформленні своїх товарів;
— винаходи та корисні моделі в бізнесі пивоварів.

Модератором круглого столу стане голова комісії з питань інтелектуальної власності та недобросовісної конкуренції ICC Ukraine, координатор з підтримки громадських проектів компанії «Пахаренко і партнери» Вероніка Березанська, доповідачами: радник ППФ «Пахаренко і партнери» Ольга Коцюбальська, старший юрист ППФ «Пахаренко і партнери» Ганна Прохорова, начальник управління правового забезпечення промислової власності Державної служби інтелектуальної власності України Інна Шатова, заступник начальника відділу торговельних марок ППФ «Пахаренко і партнери» Анастасія Міндрул, юрист ППФ «Пахаренко і партнери» Людмила Величко, радник ППФ «Пахаренко і партнери» Микола Ковіня.

У межах форуму також пройде соціальна акція «Я купую справжнє! Я не купую підробок!», яка є частиною просвітницької кампанії «Дні боротьби з підробками та піратством в Україні» Українського альянсу по боротьбі з підробками і піратством. Всі охочі зможуть оглянути виставку контрафактної і піратської продукції, перевірити свої споживчі здібності, намагаючись виявити ознаки підробок, відповісти на запитання анкети й отримати на згадку про зустріч сувеніри з гаслами кампанії.

« Повернутись до списку новин